Met een goochelaar op je bedrijfsfeestje of borrel creëer je een geweldige ambiance
Lijkt het jou wat om een goochelaar op jouw bedrijfsfeest en/of borrel in te huren? Dat is zeker geen gek idee.Uit ervaring kan ik je namelijk vertellen dat bij de meeste bedrijfsfeesten de echte wow factor ver te zoeken is!
Meestal denkt men als organisator van een bedrijfsfeest namelijk dat het voldoende is om alleen te zorgen voor catering, drankjes en muziek. Maar dat is meestal toch best wel een saaie bedoeling. toch? Bovendien vinden de meeste bedrijfsfeestjes plaats in het bedrijf zelf! En precies hier gaat het meestal fout! Waar is de gezelligheid?
Je viert maar 1 keer per jaar een bedrijfsfeest. Dan wil jij jouw collega's toch graag trakteren op iets verrassends? Iets waar iedereen enorm van kan genieten? Maar welk soort entertainemt is geschikt voor jouw bedrijf?
Magie is een vorm van entertainment met een grote diversiteit en is uitemate geschikt voor een bedrijfsfeest of tijdens een borrel. Met een goocheloptreden creëer je bovendien een geweldige ambiance.









